віддача фото моя любов❤️

Робити все ідеально, або не робити взагалі. 💭

Робити все ідеально, або не робити взагалі. ?І знаєте що? Завжди, після кожнісінької віддачі фото я отримую одні й ті ж слова — ваша упаковка з душею, це відчувається!❤️ Для мене кращої подяки годі придумувати!
Мені дуже приємно віддавати красиво фотографії, адже я бачу з яким трепетом розпаковують фотокартки, як з'являються перші посмішки, а може і сльози радості?

Ця найголовніша фінальна точка, заради якої був пророблений великий труд.? І мені дуже важливо, щоб ваші пам'ятні знімки були красиво упаковані? Ось відповідь на ваше запитання?. ?Всі фото, а це не менше 60 оброблених кадрів, записую на диск, який поміщаю в красивий конвертик? ?найкращих 10 фото, отримують життя за допомогою друку?. ?І моє улюбленне це коробочка в яку я все поміщаю,додаючи квіти сухоцвіття це моя любов?? Все стараюсь оформити красиво та з любов’ю♥️ Бо кожна деталька має значення? Тепер щодо Весілля адже ці запитання найчастіше зустрічаються?? Отож я віддаю: ?стильна usb-флешка із всіма фото.
?фото і флешку, поміщаю у дерев’яну коробочку ?. ?10 надрукованих фото розміром 10х15 акуратно загорнутих у кальку і перев’язаних стрічкою.
?а ще я обов’язково вкладаю у цю чарівну коробочку свою любов♥️♥️♥️Такі коробочки віддаю при замовленні повного дня, або від 7 годин фотосесії і звичайно маленькі детальки) які створюють атмосферу✨тепер кожен, хто отримує все при зустрічі — каже «Вау, оце так подача»? Виходить, що навіть сьогодні в 2019, людей ще можна здивувати упаковкою?


Красивих всім фотографій?? Дякую, що ви є і обираєте мене? Це надихає...