Дарина

Ну все просто супер)) ми в захваті!)) дуже дякуємо)) ти профі в своїй справі!))) дуже задоволенні тобою!)) дякую о квіточка??От як рідня стала мені )) ніколи так бистро не привикла а до людей.

Стільки приємних емоцій за один день!

Валентина Роман

Дякую за неймовірні фотографії, ставлення до роботи і настрій, яке ти нам подарувала в цей день! Завдяки тобі у нас на пам'ять залишаться наші усмішки і найзаповітніші моменти. Спасибі тобі ще раз!

Дякую за такі чудові і теплі фото!

ЮЛЯ І МІША

Ми з Мішею в захваті!

 Спасибі за те, що ти прислухалася до всіх наших побажань - стільки емоцій на фотографіях! А які класні портретні знімки наших батьків і друзів ти зробила! 

 

Для нас це теж важливо!

Наша найкраща фотосесія. Дякуємо!

ЛЄНА ТА МАКСИМ

Дякую за твою роботу і ці чудові знімки! Всі знімки вийшли яскравими, живими, а незвичайні ракурси просто не можуть не дивувати. Тобі вдалося передати атмосферу свята так, що дуже хочеться повернутися в цей день знову!

Марина

З нетерпінням чекали на ці фото і нарешті дочекалися??Немає слів, щоб просто описати цю красу і цим ми завдячуємо нашому фотографу,Тетяні Веселовській?Це дійсно чудова людина,неймовірний фотограф,яка любить те,чим займається і віддає всю себе роботі?❤Час на фотосесії летить непомітно і дуже весело.Дякуємо тобі,що допомогла зберегти цей чудовий період нашого життя,за допомогою фото.Друзі, всім рекомендую і обіцяю,що не пожалкуєте?

Валентина Роман

Танюша,ти надзвичайно талановита людина...,адже окрім професії фотографа,ти ще й розуміюча,чуйна,доброзичлива...,а це не всім фотографам притаманно...працюючи з тобою,відчуваєш себе легко і невимушенно,не приходиться кожну секунду думати як правильно стати чи сісти...,ти майстер своєї справи і це факт!Адже ти не зупиняєшся на досягненому,а розвиваєшся в цій сфері з швидкістю світла...,ти завжди перевершуєш мої сподівання....і це не може не радувати...адже ти працюєш на совість,за символічні ціни ти створюєш для своїх клієнтів шедеври,якими вони 10-ти літтями будуть любуватись і згадувати ці приємні хвилини життя які провели з  тобою.Я дуже рада,що знайшла саме тебе, я бажаю тобі,продовжувати в тому ж дусі і підкоряти нові вершини в сфері фотографії....

Залиште свій відгук