Рандеву сердець у Львовіღ

DESIGN IS HERE

Talking about Lvivღ

Львів❤️ де піти, що подивитись.
Цей пост обов’язковий для читання гостям міста☺️.

•  Церква св. Ольги і Єлизавети.
Знаходиться на перехресті вулиць Городоцької і Степана Бандери(недалеко від вокзалу). За невелику суму тут можна піднятись на оглядовий майданчик. Звідси відкривається неймовірний панорамний вид на Львів.

WHAT YOU REALLY NEED

• Італійський дворик
Дуже затишно, дуже гарно, в самому центрі Львова, а ще там влітку є ресторан, де грає класний джаз.

«Дім легенд» – доволі цікава тематична кнайпа Львова.Дім Легенд має сім поверхів, а кожна його кімната оберігаю свою особисту легенду. Тільки тут ви можете дізнатися крім достовірного часу рівень води в Полтві, кількість міських левів, побачити еталон львівської бруківки, а також потрапити в кімнату контролю львівської погоди. Та і це ще не все. Серед офіціантів працюють справжні карлики, що ще раз доказує оригінальність даного закладу. Українська, та європейська кухня потішить відвідувачів домашніми стравами, які готують прямо у печі.а А на горі ось така от краса=)
 

WHAT YOU REALLY NEED

середньовічні танці?

Середньовічні танці, історична реконструкція у Львові. У наш час клубами історичної реконструкції вдалось відтворити чимало гарних середньовічних танців, які сьогодні отримують друге дихання – на фестивалях середньовічної культури, що дедалі частіше стали проводитись, (зокрема і на теренах України), обов’язково проходять захоплюючі танцювальні майстер-класи, на яких любий сучасний мешканець 21-го століття (гомо-інтернетікус) може відчути себе середньовічним лицарем чи дамою, опанувавши самі справжні середньовічні танці. Адже історичний танець – це не лишень цікава розвага, а ще і справжнісінька машина часу, а танцюючи якийсь танець, який так само танцювали наші далекі предки 400-500 років тому назад, ми неначе зливаємось з ними, відчуваємо те саме, що вони відчували колись давно і через це відчуття вступаємо з ними у якийсь просто надзвичайний містичний зв’язок. В цьому точно є щось таке дивовижно-сакральне та шаманське.Найголовніше ви зможете побачити на відео.Яка там краса це потрібно відчути=)Туристичний оператор «Тури по Україні» пропонує новий вид туризму - тур-знайомства. Вже перший тур «Рандеву сердець у Львові» стартує. Запрошуємо всіх, хто полюбляє подорожувати, але не завжди має для цього компанію. Даний тур дасть змогу знайти нові знайомства, друзів або ще краще – знайти своє кохання. Упродовж двох днів в учасників буде можливість познайомитися з казковим, чарівним та неймовірно романтичним Львовом.

Контакти

м. Житомир, вул. Перемоги, 43, к. 1.
Email: tury.po.ukraineZT@gmail.com
Skype:tury_po_ukraine